sobota, 13 lipca, 2024

Korzystne pakiety ubezpieczeń są zdecydowanie bardzo poszukiwanym typem zabezpieczenia floty pojazdów ciężarowych wielu firm przewozowych. Ubezpieczenie firmowych flot można wykonać na kilka sposobów. Najlepsi ubezpieczyciele posiadają specjalnie dobrane pakiety ubezpieczeń skierowane właśnie dla przedsiębiorców zarządzających firmami TSL. Jakie są najpopularniejsze z nich?

 

Ubezpieczenie firmowych flot – korzystne pakiety

 

Bardzo ciekawym, korzystnym z perspektywy przedsiębiorcy pakietem ubezpieczenia swoich samochodów dostawczych i ciężarowych jest objęcie ubezpieczeniem całej floty. Ubezpieczenie firmowych flot daje w ten sposób korzystne ceny za najwyższą jakość usług. Przykładem ubezpieczyciela, który oferuje właśnie taki pakiet jest Grupa DBK. Jedynym wymogiem jest objęcie ubezpieczeniem całej floty, która posiada minimum 6 samochodów dostawczych bądź ciężarowych. Wtedy każde z nich objęte jest jednym ubezpieczeniem co ogranicza papierkową robotę i minimalizuje komplikacje. Dzięki temu przedsiębiorca nie musi pamiętać o ciągłym opłacaniu ubezpieczeń za pojedyncze pojazdy – wszystkie z nich opłaca za pomocą jednego rachunku!

 

W ofercie, którą prezentuje korzystne ubezpieczenie firmowych flot bardzo często oprócz podstawowego pakietu znajduje się rozszerzenie w postaci zbawiennego Truck Assistance. W sytuacji, kiedy kierowcy bardzo często wyjeżdżają na odległe trasy zdarza się, że potrzebują oni specjalistycznej pomocy. Awarie silnika czy stłuczki potrafią uziemić pojazd w danym miejscu. Wtedy Truck Assistance jest jedyną możliwością na szybkie przetransportowanie pojazdu do mechanika/bazy i uratowanie przewożonego towaru.

 

Podsumowanie

 

Jak widać ubezpieczenie firmowych flot nie musi być tylko przymusem. Może być również bardzo pomocną dłonią w ciężkich sytuacjach. W razie bardziej skomplikowanych napraw firma ubezpieczeniowa udostępnia samochód zastępczy, którym można dalej realizować zlecenia w czasie absencji pojazdu – bez przestojów i kar!

Tags: ,

Related Article

No Related Article