sobota, 13 lipca, 2024

Nowoczesne ogrody zachwycają swoją dopracowaną do perfekcji estetyką i wygodą. Zewnętrzne przyległości nowoczesnych domów nie są tylko zieloną scenerią, ale stają się przedłużeniem wnętrza, wizytówką gospodarzy. Jakich mebli ogrodowych nie może zabraknąć w ogrodzie urządzonych według najświeższych trendów? Sprawdź!

Luksusowe meble ogrodowe – salon na świeżym powietrzu

Przeglądając katalogi mebli ogrodowych, nie sposób nie zauważyć, jakie modele wysuwają się obecnie na prowadzenie – komplety wypoczynkowe. Luksusowe meble ogrodowe w formie modułowych kanap albo sof z rozkładanym zadaszeniem wypierają klasyczne komplety składające się ze stołów i krzeseł i wnoszą do przestrzeni salonowy szyk. Modele prezentowane w katalogach czołowych marek wyróżniają się minimalistyczną, prostą linią i szlachetną, stonowaną kolorystyką.

Jeszcze do niedawna wyposażenie wilgotnego, pełnego niebezpieczeństw dla jasnych tkanin ogrodu w meble tapicerowane mogło budzić pewne obawy. Producenci zrywają ze stereotypami, proponując kanapy zbudowane z materiałów o wysokim stopniu odporności na czynniki zewnętrzne. Poduszki, siedziska i oparcia wysokiej jakości mebli pokrywane są poszwami poliestrowymi impregnowanymi teflonem. Ochronna warstwa zabezpiecza materiał przed wnikaniem zanieczyszczeń.

Prywatne SPA na wyciągnięcie ręki

Nie jesteś przekonany, czy duża kanapa zmieści się na Twoim niewielkim patio? W takim razie z pewnością zainteresują Cię nowoczesne leżaki. Wysokiej klasy leżaki zaprojektowane są w taki sposób, aby rozpieszczać każdy mięsień. Szerokie, duże siedzisko, regulowana wysokość oparcia i idealnie wyprofilowany kształt pozwolą poczuć Ci się jak podczas sesji w prawdziwym ośrodku SPA.

 

 

Tags: , ,

Related Article