piątek, 21 czerwca, 2024

Do upragnionych, długo wyczekiwanych wakacji zostało zaledwie kilka miesięcy. Jedyną rzeczą, która zakłóca Ci planowanie urlopu, jest wizja wyeksponowania na plaży pozimowego brzuszka? Najwyższa pora wdrożyć plan działania, dzięki któremu zrzucisz nadprogramowe kilogramy i poczujesz się dobrze w swojej skórze. Od czego zacząć wielkie przygotowania do sezonu bikini? Sprawdź!

Dieta to podstawa

Podstawowym czynnikiem mającym wpływ na naszą sylwetkę jest dieta. Nawet najbardziej intensywne treningi nie przyniosą zadowalających efektów, jeśli nie zaczniesz odżywiać się z głową. Kluczem do szczupłej sylwetki nie jest głodzenie się czy oszukiwanie swojego organizmu płynami. Aby schudnąć i nie nabawić się efektu jo-jo, należy spożywać dziennie 4-5 mniejszych porcji w równych odstępach czasowych. Efektywne spalanie kalorii umożliwi Ci utrzymywanie tak zwanego deficytu kalorycznego.

Pij wodę!

Nie od dziś wiadomo, że woda ma zbawienny wpływ na sylwetkę. Według specjalistów, każdy z nas powinien codziennie przyjmować minimum 2 litry wody. Taka dawka przyspieszy procesy metaboliczne, nawodni organizm (za co podziękuje Ci również Twoja cera), dostarczy organizmowi metabolitów i cennych witamin z grupy B i C, usprawni filtrację w kłębuszkach nerkowych. Doskonałym sposobem na pobudzenie układu trawienia jest picie rano na czczo szklanki wody z cytryną.

Sprawdź, co proponuje producent urządzeń do modelowania sylwetki!

Bardzo ważnym elementem odchudzania jest ruch. Aby zacząć spalać tkankę tłuszczową i wzmocnić mięśnie, warto zapisać się na siłownię lub do klubu fitness oferującego zajęcia sportowe. W większych miastach rynek wellness prężnie się rozwija. Coraz większą popularnością cieszą się siłownie dla kobiet wyposażone w innowacyjne urządzenia marki Body Space. Producent urządzeń do modelowania sylwetkistworzył linię nowoczesnego sprzętu działającego w oparciu o najświeższe technologie Infrared oraz Vacu Therm.  Kilka sesji treningowych wystarczy, aby zauważyć olśniewające efekty!

 

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://andrzejurbanowicz.pl/odkryj-magie-loftu-ekskluzywne-meble-loftowe-i-ich-tajemnice/ live url https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/