sobota, 13 lipca, 2024

Suknie ślubne dostępne w salonach mody ślubnej mają różnorodne fasony i wykończenia. Dzisiaj do wyboru mamy naprawdę pełną gamę wyjątkowych propozycji, ale w ostatnich sezonach widać powrót do szlachetnej prostoty.

Chociaż wydawałoby się, że prosta suknia ślubna nie będzie zbyt dobrym wyborem na ten jedyny w swoim rodzaju dzień, to jednak w rzeczywistości może być ona strzałem w dziesiątkę. Wiele kobiet nie przepada za strojnymi, mocno zdobionymi, rozkloszowanymi modelami, ale preferuje te proste sukienki ślubne na tę okazję.

Proste fasony na każdą sylwetkę

W salonach mody ślubnej możemy zatem znaleźć także suknie ślubne proste, które można dobrać zasadniczo do każdego typu sylwetki. Do dyspozycji mamy wiele interesujących fasonów – to zarówno sukienki typu kolumna, które są proste od góry do dołu, jak również modele podkreślające wcięcie w talii, odkrywające ramiona, z głębokimi dekoltami w kształcie litery V czy w fasonie typu rybka.

Takie sukienki ślubne można więc dobrać do wielu typów sylwetek – dla kobiet z większym i mniejszym biustem, węższymi i szerszymi ramionami, biodrami czy talią. Jako że suknie ślubne proste szyje się najczęściej z materiałów niezdobionych, mogą one być także łatwo dopasowane do indywidualnych cech sylwetki, co daje pewność, że będą wyglądały pięknie na każdej kobiecie.

Można zaszaleć z dodatkami

Kolejnym atutem, którymi cechuje się prosta suknia ślubna, jest możliwość dobrania do niej wielu typów dodatków. Jako że suknie tego rodzaju najczęściej nie mają żadnych koronek, perełek lub innych dekoracji, można dobrać do nich niemalże każdy typ dodatku.

Z prostymi sukienkami będzie można nosić zarówno dodatki proste, które nie „zagubią” się wtedy w fasonie i w materiałach, jak może mieć to miejsce w przypadku bardziej strojnych sukienek. Bez problemu możemy dopasować również dodatki bardziej ozdobne, na przykład takie jak oryginalną biżuterię, duży bukiet kwiatów, wyszywany welon. Wtedy suknia będzie stanowiła dla nich proste tło i nie będzie ich przytłaczać.

Wobec tego suknie ślubne proste to także doskonały wybór na ten wyjątkowy dzień. Nawet to bardzo oszczędnym, minimalistycznym designie będą prezentowały się wówczas wspaniale, a dzięki umiejętnemu doborowi dodatków mogą pasować do każdego typu sylwetki oraz gustu przyszłej Panny Młodej.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Suknie Agnes

Tags: ,

Related Article

No Related Article