czwartek, 30 maja, 2024

Przygotowanie wartościowego posiłku nie musi zajmować dużo czasu – udowadniają to nie tylko doświadczeni szefowie kuchni, ale również producenci nowoczesnych garnków, które mają nas wspierać w codziennym gotowaniu. Szukając przepisów na smaczne dania pamiętajmy o tym, że sukces kulinarny to nie tylko produkty spożywcze: to także wybrane garnki i patelnie!

Komplety garnków stalowych – najlepszy wybór!

Poszukując nowych garnków kuchennych koniecznie warto sprawdzić, co oferują nam topowi producenci. Dzisiaj garnki odznaczają się trwałym wykonaniem, świetnymi parametrami technicznymi i funkcjonalnością. Doskonałym przykładem jest zestaw garnków ze stali nierdzewnej 18/10, które zabezpieczono przed działaniem wilgoci, odkształceniami oraz działaniem wysokich temperatur.

Stalowe garnki oferowane są w kompletach składających się z kilku lub kilkunastu elementów. Komplety te pozwolą na przygotowywanie klasycznych dań, jak również potraw egzotycznych. Obszerne garnki o pojemności kilku litrów umożliwią przygotowanie dużej ilości zup czy bigosu dla dużej grupy biesiadników, mniejsze garnki sprawdzą się przy przygotowywaniu mleka, sosów. Użytkownicy z pewnością docenią niewielkie lejki i cedzaki, dzięki którym codzienne gotowanie stanie się po prostu wygodniejsze. W dnach garnków stalowych umieszczono dyski – zadaniem tego elementu jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka, a co za tym idzie: szybsze przygotowanie ulubionych dań. Garnki takie możemy wykorzystywać na wszystkich rodzajach kuchenek.

Garnki i patelnie do zadań specjalnych

W ofercie producentów nie brak garnków, które pozwolą nam przygotować wyjątkowe i nietuzinkowe dania. Garnki z dodatkową nakładką sprawią, że przygotowanie klusek na parze zajmie chwilę, pojemne woki pozwolą na przyrządzenie pysznych dań azjatyckich.

 

 

 

Tags: ,

Related Article