piątek, 21 czerwca, 2024

Interesuje Cię prawo? Planujesz związać z nim swoją karierę? Na naszej stronie internetowej Uczelnie.pl znajdziesz całą masę ofert uczelni z kierunkiem prawniczym! Studia prawnicze zawsze były jednymi z najbardziej poszukiwanych i szanowanych kierunków na uniwersytetach. Dla wielu absolwent prawa jest pierwszym krokiem na ścieżce kariery zawodowej w sektorze prawniczym, po którym często następują dalsze studia i szkolenia potrzebne, aby stać się praktykującymi prawnikami lub adwokatami. Jednak z pewnością nie jest to jedyny powód do studiowania prawa na uniwersytecie. Kwestie prawne są bardzo trudne, a dla wielu studentów atrakcją jest wyjątkowe połączenie ludzkiego zainteresowania i intelektualnej stymulacji. Oto kilka wrocławskich uczelni, które zapewnią Ci taki rodzaj „rozrywki”!

Jeżeli masz ochotę zapoznać się z całą ofertą  naszego portalu, zapraszamy – http://www.uczelnie.pl/.

 

Uniwersytet SWPS we Wrocławiu

Uczelnia oferuje studia prawnicze jednolite magisterskie w trybie zarówno stacjonarnym, jak i zaocznym. Program studiów stawia na wykształcenie studentów w zakresie przede wszystkim zrozumienia prawa: strategicznego i analitycznego myślenia, a także korzystania z baz aktów prawnych, interpretowania przepisów, stosowania prawa w praktyce, umiejętnego prowadzenia negocjacji. Zapomnij o wykuwaniu na pamięć regułek z akt prawnych – tutaj nauczysz się je rozumieć.

 

Uniwersytet Wrocławski

Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii oferuje kierunek Prawo w 3 trybach: dzienne, wieczorowe i zaoczne – wszystkie magisterskie jednolite. Celem studiów prawniczych na UWr jest przekazanie studentom ogólnej wiedzy prawniczej, ekonomicznej i nauk społecznych. Program kładzie nacisk na interpretację norm prawnych, poznanie ich roli i związków z życiem społecznym. W toku kształcenia na pewno natkniesz się na liczne przedmioty kierunkowe związane z różnymi rodzajami praw: administracyjne, karne, cywilne, konstytucyjne, finansowe oraz międzynarodowe i europejskie.

Jeżeli szukasz więcej informacji na temat uczelni we Wrocławiu kliknij w link – http://www.uczelnie.pl/miasto/wroclaw/.

 

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu

Na 5-letnich jednolitych studiach magisterskich zdobędziesz solidną wiedzę prawniczą oraz niezbędne umiejętności, które pomogą Ci podjąć pracę w zawodzie prawniczym. Jako absolwent tej uczelni masz możliwość ubiegania się o przyjęcie na jedną z następujących aplikacji: sędziowska, prokuratorską, adwokacka, notarialną, radcowska. Program studiów to przede wszystkim przedmioty prawnicze z podstawowych dziedzin prawa (np. prawo karne, prawo cywilne). Program przewiduje także dodatkowe zajęcia uzupełniające i interdyscyplinarne, które są indywidualnie wybierane, w zależności od zainteresowań i planach na przyszłą karierę. Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu oferuje dwie specjalizacje: obsługa prawna przedsiębiorców i konsumentów, prawo w funkcjonowaniu wymiaru sprawiedliwości.

Dołącz do grona pasjonatów i studiuj prawo we Wrocławiu!

Prawo w funkcjonowaniu wymiaru sprawiedliwości

Obsługa prawna przedsiębiorców i konsumentów

Tags: , ,

Related Article

No Related Article

https://beesafe.pl/porady/eurotax-wycena-samochodu/ Industrialna półka typu loft do łazienki zobacz wiecje