czwartek, 20 czerwca, 2024

Coraz więcej osób realizuje marzenie o własnym basenie w ogrodzie. Niewielkie baseny pozwolą na schłodzenie się w czasie upalnych dnia, jak również na zachowanie doskonałej kondycji poprzez regularne pływanie. Przestrzeń wokół basenu możemy zaaranżować zgodnie z naszymi potrzebami – ułatwią to topowi producenci mebli ogrodowych. Jakie elementy warto wziąć pod uwagę?

Tworzywa odporne na wilgoć

Szukając ciekawych mebli ogrodowych, które sprawdzą się blisko basenów powinniśmy mieć na uwadze tworzywa. Bardzo ważne jest, aby były one zabezpieczone przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Najlepszym rozwiązaniem okażą się meble oparte na stelażach aluminiowych, malowanych proszkowo. Aluminium takie nie odkształca się, nie łamie, na długi czas zachowuje swój kształt. Na stelażach takich opierane są leżaki ogrodowe, wygodne krzesła, fotele. Wypoczynek na wygodnym leżaku czy fotelu blisko wody sprawi, że poczujemy przypływ nowej energii!

Nowoczesny leżak ogrodowy

Piękny leżak ogrodowy to jeden z najchętniej wybieranych elementów do ogrodu czy na taras. Leżanki tworzone są z myślą o wygodzie użytkownika: regulowany zagłówek pozwala na dopasowanie mebla do własnych potrzeb. Wiele oferowanych modeli posiada również podłokietniki, które pozwolą na przybranie wygodnej pozycji.

Ochrona przed słońcem

Blisko basenu nie może zabraknąć parasola ogrodowego. Eleganckie parasole z topowych firm zachwycą nas pięknym wyglądem, jak również wysoką funkcjonalnością. Parasole ogrodowe tworzone są z tworzyw odpornych na zmienne warunki atmosferyczne, a ich czasze skutecznie chronią przed słońcem, jak i deszczem. Parasole ogrodowe regulowane są w kilku płaszczyznach – dzięki temu możemy mieć pewność, że cień będzie padał tam, gdzie tego chcemy.

Tags: ,

Related Article

https://beesafe.pl/porady/przedawnienie-mandatu/ https://beesafe.pl/porady/male-tablice-rejestracyjne/ https://huddled.com.pl/hoker-industrialny-z-oparciem-komfort-i-styl-w-jednym/