czwartek, 20 czerwca, 2024

Jak wyglądają rozwody w Kaliszu z męskiej perspektywy? Jeśli miałbym być szczery to być może są nawet bardziej stresujące niż z perspektywy kobiet, choć pewnie jest to subiektywne odczucie. Kobietom pewnie mówi się, że decyzje zapadają na korzyść mężczyzn, bo ci są zwykle osobami lepiej zarabiającymi w związku.

Nam z kolei przypomina się nieustannie, że sędzia zawsze zostawi dziecko przy matce, a do tego w sądach rodzinnych przeważają sędziowie-kobiety, a więc panie mają łatwiej. Jak jest naprawdę? Na moim przykładzie można powiedzieć, że nie warto przejmować się stereotypami i zawsze dobrze jest walczyć o swoje prawa. Z pewnością jednak niemała jest zasługa tego, że moje interesy reprezentował dobry prawnik. Kancelaria adwokacka w Kaliszu Pani Mecenas Anny Przywary jakiś czas temu reprezentowała w podobnej sprawie znajomego, a skoro on nie był niezadowolony z wyniku rozprawy, poszedłem w jego ślady. Dziś rozwód jest już tylko wspomnieniem, a ja myślę z optymizmem o przyszłości. Polecam, bo nie warto męczyć się, gdy nic nie wskazuje na to, że zmiana jest w ogóle możliwa.

Jeśli jesteś zainteresowany, to zobacz ofertę – rozdowy w Kaliszu.

Tags: , ,

Related Article

No Related Article

https://huddled.com.pl/hoker-industrialny-z-oparciem-komfort-i-styl-w-jednym/ https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/ https://beesafe.pl/porady/ubezpieczenie-zdrowotne-po-ustaniu-zatrudnienia/