piątek, 21 czerwca, 2024

Ostre, palące słońce, wiatr i opady deszczu mogą skutecznie pokrzyżować plany na sobotnie popołudnie. Aby uniezależnić się od kapryśnej aury, wystarczy zainwestować w nowoczesną altanę. Drewniane konstrukcje wymagające starannej pielęgnacji, zabezpieczania poza sezonem i odświeżania koloru odchodzą do lamusa. Ich miejsce zajmują innowacyjne konstrukcje z możliwością regulacji dachu.

Metalowe pergole – sposób na niepogodę

Chcesz podnieść funkcjonalność przydomowej strefy wypoczynkowej? W takim razie zainwestuj w metalową pergolę z dachem z lameli! Nowoczesne modele dostępne na stronie gardenspace.sk/zastresenie-terasy wykonane są w całości z aluminium malowanego proszkowo. Wysokogatunkowy metal nie wymaga żadnej pielęgnacji, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Podstawą konstrukcji są wytrzymałe profile trwale przymocowane do podłoża. Stabilna konstrukcja podtrzymuje dach z lameli, czyli płaskich listew. Za pomocą prostego, bezawaryjnego mechanizmu manualnego możesz zmieniać kąt ich nachylenia, kontrolując tym samym ilość promieni docierających na taras.

Dodatkowe wyposażenie dla większej wygody

Pergole dostępne są w wielu wariantach różniących się wymiarami i kolorem (możesz wybierać spośród pergoli antracytowych i białych). Podstawowa wersja pergoli może być poszerzona o specjalne rolety. Dzięki przesłonom umieszczonym na dowolnych ścianach dyskretnie osłonisz się przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów, zapewnisz sobie i bliskim komfortowe warunki do relaksu na świeżym powietrzu, zacienisz całą przestrzeń pod zadaszeniem.

Tags: ,

Related Article

https://beesafe.pl/porady/male-tablice-rejestracyjne/ zobacz wiecje https://greenrepublic.pl/metal-w-twoim-wnetrzu-od-kwietnikow-po-stojaki-na-reczniki/