piątek, 21 czerwca, 2024

Modelowanie oraz powiększanie ust kwasem hialuronowym należy do bardzo popularnych zabiegów wykonywanych przez specjalistów medycyny estetycznej. Powiększanie ust w gabinecie Filine w Katowicach to nie jedyna możliwość wykorzystania kwasu hialuronowego. Iniekcje z kwasu hialuronowego sprawdzają się również, gdy pacjentka ma asymetryczne usta i chce asymetrię zlikwidować.

Powiększanie ust w gabinecie Filine w Katowicach: na jaki efekt pacjentki mogą liczyć?

Powiększanie ust w gabinecie Filine.pl w Katowicach to zabieg bezpieczny. Po kilku miesiącach, najczęściej po 12 miesiącach, kwas hialuronowy wchłonie się i zabieg będzie można powtórzyć. Zabiegowi powiększania ust bardzo często poddają się kobiety, którym zależy nie tylko na tym, aby były one zdecydowanie większe, ale także te, które chcą powiększyć tylko jedną wargę, gdyż jest ona zdecydowanie mniejsza niż druga. Zabieg powiększania czy też modelowania ust kwasem hialuronowym może zostać wykonany u kobiet w bardzo różnym wieku. Często więc pacjentkami zostają kobiety w dojrzałym wieku.

 

Jak wygląda zabieg?

Zanim pacjentka zostanie zakwalifikowana do zabiegu lekarz musi przeprowadzić dokładny wywiad. Z jednej strony służy on poznaniu oczekiwań pacjentki, z drugiej zaś pozwala lekarzowi dowiedzieć się czy zabieg może zostać wykonany. Zabieg nie nie jest wykonywany między innymi i kobiet w ciąży. Okolice ust i same usta są bardzo unerwione, a więc bardzo wrażliwe; zabieg przeprowadzany jest więc w znieczuleniu. Do wyboru są dwie możliwości: znieczulenie przewodowe albo krem znieczulający. Krem działa szybciej, jest bardzo skuteczny. Kwas wstrzykiwany jest przy pomocy ampułko-strzykawki i bardzo cienkiej igły. Po zakończeniu podawania kwasu hialuronowego lekarz masuje usta rozprowadzając w ten sposób preparat. Dodatkowy plus to dogłębnie nawilżone usta.

Tags: , , ,

Related Article

https://beesafe.pl/porady/male-tablice-rejestracyjne/ https://emtec-group.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoj-sprzymierzeniec-w-chlodne-dni/ https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/