czwartek, 8 czerwca, 2023

Kuchnia ogrodowa to świetny pomysł w przypadku osób, które w okresie wiosny, lata i wczesnej jesieni cenią sobie przydomową przestrzeń. Odpoczynek blisko domu to świetna alternatywa dla dalekich i kosztownych wycieczek. Chcąc jak najlepiej korzystać z tego, co mamy pod ręką warto skorzystać z propozycji architektów zieleni, ale i producentów sprzętu outdoorowego. Jakie rozwiązania okażą się najlepsze?

Kuchnia ogrodowa – wybieramy wygodne meble

Pierwszym krokiem do stworzenia przestrzeni takiej jak kuchnia ogrodowa są meble. Myśląc o biesiadowaniu blisko natury przede wszystkim postawmy na wygodny stół oraz fotele. Wśród najpiękniejszych propozycji wymienić można stoły z blatami z litego drewna, jak również stoły, których blaty imitują naturalny kamień. W zależności od modelu stół może być osadzony na aluminiowym stelażu lub też na stelażu z drewna.

Chcąc zapewnić wygodę domownikom i gościom musimy również wybrać fotele. Dużym zainteresowaniem cieszą się klasyczne fotele rattanowe w nowoczesnej odsłonie, jak również innowacyjne fotele, w których siedziska i oparcia wypełnia lina polipropylenowa. Taka kuchnia ogrodowa z pewnością będzie bardziej estetyczna, kiedy wybierzemy ciekawie zaprojektowane meble.

Kuchnia ogrodowa i grill gazowy

Kuchnia ogrodowa to idealne miejsce do grillowania – szukając najlepszego modelu warto zwrócić uwagę na modele gazowe, w których wyeliminowano problem gryzącego dymu podczas przygotowywania potraw. Grille gazowe posiadają kilka palników regulowanych pokrętłami oraz szeroki ruszt, przez co możliwe jest przygotowywanie dużej ilości potraw w jednym czasie. Grille gazowe zaskoczą nas również świetnymi parametrami technicznymi – obudowa grilla wykonana jest ze stali nierdzewnej, która zabezpieczona jest przed odkształceniem, działaniem wilgoci.

Tags: ,

Related Article

No Related Article