piątek, 21 czerwca, 2024

Nowoczesne wnętrza kojarzą nam się przede wszystkim z kamieniem, metalem, plastikiem oraz innymi materiałami, które mogą uzyskać wysoki połysk i być po prostu gładkie. Od razu nasze myśli uciekają też w kierunku stylu skandynawskiego, który te wartości łączy ze stonowaną kolorystyką, dużymi kontrastami i masą bieli. Jeśli jednak spojrzymy na styl skandynawski, na pewno dostrzeżemy tam także jakiś element pomarańczowy, wściekle czerwony czy błękitny.

Małe, ale w centrum

To jest właśnie tajemnica dobrej aranżacji wnętrza w stylu nowoczesnym: mocny kolor narzucający wnętrzu jego charakter. Wszystkie porządne nowoczesne meble oferują nam dzisiaj możliwość zdefiniowania pomieszczenia poprzez ustawienie w jego centrum lub w głównym punkcie skupiającym uwagę jednego elementu, który będzie narzucał całości wnętrza jego charakter. Najczęściej jest to różowa rogówka, jasny dywan w ciemnym pomieszczeniu, a nawet tylko narzuta na łóżko mocno kontrastująca z wnętrzem, uzyskująca synergię z zasłonami.

Tags: , ,

Related Article

Industrialny bukowy stolik nocny z półką https://beesafe.pl/porady/ile-trwa-kurs-na-prawo-jazdy/ Industrialny dębowy stolik nocny loft