sobota, 13 lipca, 2024

Wesele to z pewnością jedna z najważniejszych imprez w życiu. Nie ma co się dziwić, że praktycznie każdy chce ten dzień spędzić w gronie najbliższych osób – rodziny i przyjaciół. Obecnie, organizowanie wesela to nie tylko zamówienie sali na imprezę, wybranie menu czy zakup alkoholu. To również szereg innych spraw, o których musi pomyśleć para młoda – takich jak prezenty czy dodatkowe atrakcje dla gości.

W jakie atrakcje weselne warto zainwestować?

Wiele młodych par stwierdza, że nie trzeba niczego specjalnego szykować dla gości weselnych. Wychodzą oni z założenia, że to ich wielki dzień i wystarczy, że spędzą go w gronie najbliższych, którym dadzą miejsce do wspólnej biesiady. Z kolei, coraz więcej par zastanawia się jak dodatkowo umilić ten dzień. Zamawiane są przez nich takie atrakcje jak mini bar, wiejski stół, pokaz iluzjonisty czy fotobudka. To ostatnie rozwiązanie jest wyjątkowo popularne w ostatnich latach. Jest ono niestety dość kosztowne, ale z pewnością warte swojej ceny.

Co daje fotobudka?

Fotobudkę docenią zwłaszcza goście, którzy nie lubią tańczyć na weselach i preferują spędzanie tego dnia w innej formie. Dla nich będzie to dodatkowa rozrywka, coś co zintegruje ich z innymi gośćmi i gdzie będą mogli spędzić trochę czasu. Fotobudka cieszy się swoją popularnością na weselach, głównie dlatego, że wywołuje dużo śmiechu u użytkowników. Znajomi stają przed fotobudką i robią sobie szalone zdjęcia, nierzadko korzystając z zabawnych akcesoriów do robienia zdjęć – kolorowych peruk, szalików, zabawnych okularów z nosem. Fotobudka ma tę zaletę, że wywołuje zdjęcia natychmiast. Druk odbywa się w zasadzie kilka sekund po wykonaniu zdjęcia. To duża przewaga nad zwykłymi aparatami fotograficznymi. Zabawa dzieje się na miejscu i niekiedy naprawdę trudno jest ją przerwać.

Ile kosztuje wynajem fotobudki?

Niestety, ta atrakcja nie jest najtańsza. Oprócz papieru do druku i tonera, który należy w trakcie użytkowania uzupełniać, trzeba liczyć się z kosztami transportu i montażu fotobudki na sali weselnej. Cena tej atrakcji zależy od firmy, od której budkę wynajmujemy oraz czasu, jaki będzie ona do dyspozycji gości weselnych. Warto zaznaczyć, że można ograniczyć sobie liczbę zdjęć przypadających na jednego gościa, wówczas znacznie łatwiej określić jest z firmą koszt, jaki wyniesie nas zamówienie tego typu budki do robienia zdjęć. Zazwyczaj zamyka się on w granicach kilkuset złotych

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka – https://smove.pl/.

Tags: ,

Related Article

No Related Article