czwartek, 30 maja, 2024

Galeria handlowa Lubostroń w Krakowie na Ruczaju działa już od 4 lat. To najważniejszy obiekt handlowo-usługowym dla tej części Krakowa. Galeria otoczona jest terenami zielonymi. Już wkrótce powstaną w jej pobliżu dwa ogródki jordanowskie. 

W centrum klienci mogą wygodnie i szybko zrobić zakupy, zrealizować receptę, wykupić wczasy. W galerii Lubostroń 15 działają bowiem zarówno sklepy, jak i lokale usługowe. Swoją działalność prowadzi tutaj także jedno ze znanych, renomowanych biur podróży. Zmotoryzowani klienci nie mają najmniejszych problemów z dojazdem do CH Lubostroń. Przeprowadzony na przełomie roku 2015/2016 generalny remont ulicy Lubostroń sprawił, że do galerii bez przeszkód dojadą mieszkańcy innych dzielnic Krakowa oraz okolicznych miejscowości. Na zewnątrz na klientów czeka parking na 20 miejsc oraz parking podziemny, na którym jest 96 miejsc parkingowych.

Doskonalenie jakości oferowanych usług to cel, który przyświeca od początku istnienia galerii Lubostroń 15. Wkrótce pojawią się nowe sklepy i lokale usługowe.

Centrum handlowe Lubostroń w Krakowie na Ruczaju zaprasza.

Tags: , ,

Related Article

No Related Article