czwartek, 20 czerwca, 2024

Salon boho może stać się klimatycznym pomieszczeniem, gdzie z przyjemnością będziemy spędzać czas. To jeden z tych kierunków, który jest ostatnio w modzie i wygląda na to, że tak szybko nie zostanie zapomniany. Jak urządzić pokój dzienny w stylu boho?

Salon boho we wzory

W takim pomieszczeniu mogą dominować różnego rodzaju wzory i ornamenty. Przy czym warto w takim przypadku zdecydować się na jeden wzór przewodni, dzięki czemu wszystko będzie do siebie idealnie pasowało. Rustykalne zdobienia, marokańskie arabskie oraz ludowe zdobienia, które mogą pochodzić nawet z polskich regionów będą się pięknie prezentować w pokoju dziennym. Jeżeli ktoś lubi podróżować i przywozi ze sobą oryginalne ozdoby, to w końcu będzie miał okazję do tego, aby wszystkie zdobycze zaprezentować w salonie boho.

Salon boho i jego materiał

Salon boho uwzględnia również konkretne materiały, które są w stanie jeszcze bardziej podkreślić jego oryginalne wnętrze. Na pierwszy plan wysuwa się eleganckie, luksusowe drewno, które nie tylko jest solidne, ale również pięknie się prezentuje w zestawieniu z najróżniejszymi wzorami. Wśród drewna można wymienić chociażby mahoń, palisander, heban, które nawiązują do egzotycznych kierunków. Wśród innych materiałów można wymienić także ceramikę, na którą trzeba bardzo mocno uważać, aby się nie zniszczyła. Jeżeli ktoś lubi to na ścianach może powiesić plecione makramy, łapacze snów, które idealnie pasują do stylu boho. Ciekawą propozycją stają się również wełniane klimy, które w ostatnim czasie powracają do łask. 

 

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://zyciesiedleckie.pl/pl/377_polecamy/45176_jak-wybrac-najlepsze-ubezpieczenie-szkolne-poradnik-dla-rodzicow.html https://beesafe.pl/porady/eurotax-wycena-samochodu/ https://beesafe.pl/porady/male-tablice-rejestracyjne/