niedziela, 5 lutego, 2023

Nowoczesność to kategoria, do której można wepchnąć praktycznie wszystko, ale w przypadku łazienek warto jest skupiać się przede wszystkim na dwóch kwestiach decydujących o nowoczesności: dodatkowej funkcjonalności oraz dbaniu o naszą wygodę.

Wciąż rządzi prostota

Prostota stosowanych rozwiązań jest tutaj cały czas elementem podstawowym i nie należy mylić nowoczesności ze skomplikowaniem. Nowoczesne wyposażenie łazienek zazwyczaj jest w swojej formie bardzo proste i wręcz upraszcza funkcje, które znaliśmy do tej pory w znacznie bardziej złożonym wydaniu.

Znakomitym przykładem takiej nowoczesnej prostoty jest dodanie diod LED do różnych sprzętów, które powinny być lepiej doświetlone. Diody są bezpieczne i skuteczne, a umywalka ma dodatkową funkcję: podświetlanie. Więcej funkcji może mieć też kabina prysznicowa, która prostą słuchawkę zamieni na panel z biczami wodnymi, które będą w znakomity sposób oddziaływały na nasz organizm. Wszystkie tego typu dodatki trafiają do nas praktycznie za darmo, ponieważ są wliczone w cenę sprzętu, który i tak musimy mieć.

 

Tags: ,

Related Article

https://musicfm.org/kuchnie-na-wymiar-czy-meble-modulowe/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/403-mala-kuchnia-z-salonem-i-jadalnia https://www.gama-sklep.com.pl/a/472-male-aneksy-kuchenne