czwartek, 30 maja, 2024

Paznokcie wykonane metodą hybrydową to coś, z czego na co dzień korzysta wiele milionów kobiet na całym świecie. Skąd bierze się ta popularność, na czym polega ten rodzaj manikiuru oraz jakie są jego zalety? Odpowiedź znajdziemy poniżej!

Dlaczego warto postawić na manicure hybrydowy?

Zadbane, równe i gładkie paznokcie to jeden z atrybutów dzisiejszej kobiecości, to właśnie dzięki nim cała dłoń wygląda smuklej i młodziej. Niestety, nie każda z pań może poszczycić się naturalnymi, mocnymi i zdrowo wyglądającymi paznokciami, dlatego tak wiele z nas wybiera właśnie manicure wykonywany metodą hybrydy. Metoda hybrydowa zdobienia paznokci jest w dzisiejszych czasach ogólnodostępna dla szerokiego grona użytkowniczek, można ją bowiem wykonać w praktycznie każdym salonie kosmetycznym lub, przy odrobinie wprawy i posiadaniu podstawowego sprzętu, samodzielnie w domu. Jest to sposób na bezpieczne, efektowne i trwałe (dobrze nałożona hybryda może wyglądać perfekcyjnie nawet do trzech tygodni) upiększenie paznokci!

Na czym polega metoda hybrydowa zdobienia paznokci?

Sekret trwałości i wygody tej metody tkwi właśnie w tym, co aplikujemy na paznokcie. A jest to, w pierwszej kolejności baza, czyli lakier hybrydowy podkładowy, który pozwala na wygładzenie płytki oraz nadanie jej pożądanego kształtu, a także długości. Dopiero na odpowiedni podkład można nałożyć wybrane kolory lakierów hybrydowych, które charakteryzują się mocną pigmentacją, a co za tym idzie, bardzo żywymi i trwałymi barwami. Zarówno po nałożeniu bazy jak i lakieru, konieczne jest ich utwardzenie. I tu pojawia się lampa LED, która w kilka chwil zmienia konsystencję nakładanych produktów z płynnej na stałą. Sam zbieg nakładania paznokci hybrydowych jest bezpieczny, bezbolesny i trwa około jednej godziny, po której możemy cieszyć się pięknym i przede wszystkim trwałym efektem.

Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Jeśli chodzi o metodę hybrydową zdobienia paznokci, można śmiało powiedzieć, że ma ona zdecydowanie więcej zalet niż wad, co z pewnością jest jedną z przyczyn jej niegasnącej popularności. Do plusów możemy bez wątpienia zaliczyć to, że manicure prawidłowo wykonany tą metodą jest niezawodny: jego trwałość, odporność na uszkodzenia i odpryski jest niewiarygodnie duża, dlatego można wygodnie nosić go na co dzień i bez obaw wykonywać różne prace w domu czy ogrodzie. Do zalet można dodać również fakt, że nie niszczy on płytki paznokcia, a możliwość wyboru kolorów, wzorów czy ozdobnych aplikacji jest wręcz nieograniczona.

Jak już wcześniej wspomniano, na usługę założenia hybrydy możemy wybrać się do gabinetu kosmetycznego lub zdecydować się na aplikację w domu lub u kogoś z rodziny czy znajomych potrafiących wykonać ten rodzaj manikiuru. Jego koszt nie jest wysoki, w dzisiejszych czasach praktycznie każdy może pozwolić sobie na jego, choćby okazyjnie wykonanie, a efekty są naprawdę świetne i długotrwałe.

Więcej informacji znajdziesz na stronie hybrydy na paznokcie.

Tags: ,

Related Article

No Related Article