czwartek, 20 czerwca, 2024

Dwukolorowe kuchnie od zawsze popularne były w wielu domach. Ludzie bazują na stonowanych odcieniach lub też na nieco odważniejszych propozycjach, które w znaczny sposób ożywiają wnętrza.

Dwukolorowe kuchnie – góra i dół

Słysząc o czymś takim, jak “dwukolorowe kuchnie”, ciężko nam sobie coś dokładnie zwizualizować. Prawda jest taka, że znaczna część osób dzisiaj ma do czynienia z takimi meblami w swoich domach. Przy czym ich podział następuje na górę i na dół. Szafki znajdujące się na dole mają inny kolor, od tych znajdujących się na górze. W dużej mierze nie ma tam jednak wielkich przeskoków kolorystycznych. Czasem chodzi tutaj tylko o jeden ton, czasem dwa lub trzy. Aczkolwiek wiele osób decyduje się na kontrastyczne zestawienia, jak np. czerń na dole, a biel do góry. Takie zestawienie również wygląda bardzo inspirująco.

Inspirujące, dwukolorowe kuchnie

Dwukolorowe kuchnie stanowią ciekawą inspirację do tego, aby w podobnym tonie urządzić pozostałe pomieszczenia. Przy czym nie musi to być obowiązkowy wyznacznik. Biorąc jednak pod uwagę kuchnię można postawić chociażby na drewno i biel. Proste, klasyczne, nawiązujące do nowoczesnych wnętrz, sprawdzi się zarówno w małych, jak również w przypadku większych pomieszczeń. Wspomniana już biel i czerń to bardzo żywe kontrasty dedykowane dla osób odważnych, kochających nietuzinkowe zestawienia. Drewno i czarny kolor to opcja do dużych pomieszczeń z wielkimi oknami i dobrym oświetleniem, dzięki czemu całe pomieszczenie nie będzie wydawało się takie przygnębiające. 

 

https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/ https://beesafe.pl/porady/uto-urzadzenia-transportu-osobistego/ https://beesafe.pl/porady/eurowinieta/