czwartek, 20 czerwca, 2024

Obecnie coraz częściej słyszymy o jakimś manicure hybrydowym, w sklepach na półkach widzimy lakiery hybrydowe… Czy taki manicure naprawdę ma sens? Czy warto w niego inwestować? Zdecydowanie tak! Poniżej zresztą przedstawimy jego zalety, które naprawdę są zupełnie niebagatelne…

1) Wyjątkowa trwałość

Przede wszystkim trzeba wspomnieć o tym, że taki manicure hybrydowy jest naprawdę bardzo trwały. W zasadzie wytrzymuje on na paznokciach aż 3-4 tygodnie i jedynym powodem, dla którego go zdejmujemy jest tak naprawdę to, że paznokcie nam rosną i są po prostu coraz to dłuższe.

Dlaczego tak jest? Oraz spójrzmy trochę na to, jak jest wykonywany taki manicure hybrydowy. Przede wszystkim nie istnieje tylko jeden lakier hybrydowy używany podczas makijażu, tutaj bowiem wchodzi jeszcze w grę lakier bazowy oraz wierzchni, a także lampa UV, co pozwala nam się cieszyć długo naszym wzorkiem na paznokciach.

2) Nienaganny styl

Następnie warto jeszcze zwrócić uwagę na to, że taki wzór nie tylko jest bardzo trwały, ale że przez te kilka tygodni nic się nie kruszy, nie odłamuje, nie niszczy. Generalnie przez ten czas możemy spokojnie myć się, szorować podłogi, sprzątać i całkowicie normalnie funkcjonować bez obawy, że coś nam się odkruszy, połamie itp.

Jak to się dzieje? Czy rzeczywiście lakier hybrydowy jest tak wyjątkowo trwały? Otóż on sam w sobie jest w zasadzie zwykłym lakierem. Jednak trzy warstwy lakieru stabilizowane dodatkowo przez wspomnianą wcześniej lampę UV sprawiają, że nic nie ma prawa się zepsuć w naszym nienagannym wizerunku.

3) Relatywnie krótki czas wykonywania

Na koniec trzeba jeszcze dodać, że generalnie rzecz ujmując zabieg wykonywania manicure hybrydowego nie trwa specjalnie długo. Zazwyczaj zajmuje to około godzinki. Trzeba jednak podkreślić, że nie jest to samo malowanie, lecz również standardowy manicure, czyli usuwanie skórek itp.

Oczywiście, jeśli wcześniej samodzielnie wykonamy taki profesjonalny manicure, to na pewno później zaoszczędzimy czasu podczas manicure hybrydowego. Miejmy na uwadze jeszcze jedną ważną sprawę. Otóż jeśli chcemy mieć nieco bardziej skomplikowany manicure np. kilka kolorów czy różne wzory na paznokciach, to całość na pewno zabierze więcej czasu.

Lakier hybrydowy kupić można na Chiodo.pl

Tags: ,

Related Article

No Related Article

Industrialna półka typu loft do łazienki zobacz wiecje https://e-halina.pl/przemyslowy-szyk-w-codziennych-przestrzeniach-odkryj-tajniki-stylu-loftowego/