czwartek, 20 czerwca, 2024

Apple iPhone 13 Pro to jeden z najlepszych smartfonów na rynku. Sprawdź, dlaczego warto po niego sięgnąć. Oto pierwsze wrażenia z użytkowania.

iPhone 13 Pro – pierwsze wrażenia

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że iPhone 13 Pro na papierze prezentuje się znakomicie. Producent zapewnia, że działa znacznie lepiej niż poprzednicy. Śmiało można powiedzieć, że zaraz obok wariantu Pro Max jest najwydajniejszym smartfonem od giganta z Cupertino. Podobnie jak pozostałe modele z rodziny 13, wersja Pro nie odbiega wyglądem od starszych modeli. Wprowadzono kilka poprawek kosmetycznych i to wszystko. Flagowiec otrzymał nowy, 6,1-calowy Super Retina XDR o rozdzielczości.

Dodatkowo, posiada on technologię Pro Motion z adaptacyjną częstotliwością odświeżania do 120 Hz. System samodzielnie dostosowuje działania pod użytkownika. W praktyce oznacza to, że jeżeli jakieś działanie wymaga szybkiego odświeżania, to takie dostajemy. Natomiast w sytuacji, gdy nie potrzeba wysokiej częstotliwości odświeżania obrazu, telefon je obniża, jednocześnie oszczędzając baterię. Ekran to bezsprzecznie jeden z najmocniejszych punktów flagowca. Czerń jest doskonała, kąty widzenia idealne, a kolory perfekcyjnie odwzorowanie. Jakość wyświetlanych treści jest na najwyższym poziomie.

iPhone 13 Pro – mocny smartfon od Apple

Apple iPhone 13 Pro zachwyca nie tylko fenomenalnym wyświetlaczem, ale również i wysokiej jakości podzespołami. Jego sercem jest A15 Bionic, czyli najszybszy czip, w jaki wyposażono smartfon. Do tego dochodzi szybkie 5G, zapewniające błyskawiczne pobieranie oraz strumieniowanie w najwyższej jakości. Apple poszło krok do przodu i ulepszyło również baterię. Nowy akumulator jest większy o około 10% niż w iPhone 12 Pro, co pozwala na jeszcze dłuższą pracę urządzenia. Marka zapewnia aż 5 godzin dłuższego oglądania wideo na jednym ładowaniu. Największa rewolucja nastąpiła w zestawie fotograficznym. System aparatów oferuje aż trzy obiektywy: szerokokątny, ultraszerokokątny i teleobiektyw, które są większe niż u poprzedników. Dzięki temu przepuszczają więcej światła, a tym samym jakość zdjęć jest znacznie lepsza, szczególnie w kiepskich warunkach oświetleniowych. Jednak to nie wszystko.

iPhone 13 Pro – sprawdź, dlaczego warto go kupić!

Apple iPhone 13 Pro to doskonała propozycja dla osób, które szukają smartfona z zaawansowanymi narzędziami oraz parametrami. Wyposażony w fenomenalny wyświetlacz i najlepszej jakości podzespoły, zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ten telefon sprawdzi się nie tylko do codziennego surfowania, korzystania z mediów społecznościowych, ale również jako narzędzie pracy. Dzięki świetnemu zestawowi aparatu jest liderem w fotografii mobilnej. Spełni oczekiwania nie tylko amatorów, ale także osób, które na co dzień zajmują się fotografią. Z powodzeniem można go wykorzystać do kręcenia vlogów, bo nagrywa w znakomitej jakości! A dzięki dodatkowym funkcjom wideo m.in. Cinematic Mode iPhone kręci filmiki, które nabierają zupełnie innego znaczenia. Tryb Filmowy z pewnością trafi w gusta tym, którzy korzystają z wideo!

Aby zapoznać się z naszą ofertą, zapraszamy na stronę https://idream.pl/iphone/iphone-13-pro.html

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://beesafe.pl/porady/mandat-z-fotoradaru/ https://beesafe.pl/porady/samochod-bez-prawa-jazdy/ Industrialny dębowy stolik nocny loft