sobota, 13 lipca, 2024

Usuwanie zbędnego owłosienia z okolic bikini jest wręcz obowiązkiem każdej kobiety, która dba o schludny i estetyczny wygląd. W miesiącach letnich jest to szczególnie istotne – wychodzenie na basen czy plażę w stroju kąpielowym jest codziennością. Mechaniczne metody usuwania owłosienia z okolic bikini bywają bardzo trudne nie mówiąc już o otrzymaniu satysfakcjonującego efektu. Depilacja laserowa bikini jest bardzo dobrym rozwiązaniem tych problemów.

 

Jak działa depilacja laserowa bikini?

 

Depilacja laserowa bikini przebiega tak naprawdę jak depilacja każdego innego miejsca na ciele. Wszystko opiera się o działanie lasera. Jednak depilacja laserowa bikini jaką oferują salony depilacyjne różni się od siebie obszarem skóry, który jest depilowanym. Bowiem można zdecydować się na klasyczną depilację bikini bądź wersję pogłębioną. Klasyczna depilacja laserowa bikini polega na usunięciu owłosienia z wewnętrznych okolic pachwin i podbrzusza. Bikini pogłębione obejmuje to oraz cały obszar znajdujący się między pośladkami.

 

Polecane: Depilacja laserowa bikini – Depilacja.pl

 

Depilacja laserowa bikini opiera swoje działanie na laserze. Wiązka światła lasera kierowana jest na skórę, na której dzieje się cała ,,magia”. Barwnik skóry jakim jest melanina odgrywa istotną rolę w depilacji laserowej. Warto nadmienić, że znajduje się nie tylko w skórze ale również w strukturze włosa nadając mu kolor w zależności od stężenia melaniny w jej wnętrzu. Im więcej melaniny w strukturze włosa tym jego kolor jest ciemniejszy. Melanina nagrzewa się po czym uszkadza cebulki włosowe sprawiając, że włosy już nigdy nie wyrosną. Im więcej melaniny tym większe prawdopodobieństwo, że wszystkie cebulki zostaną skutecznie zniszczone.

 

Co daje depilacja laserowa bikini?

 

Dzięki depilacji laserowej bikini każda kobieta może czuć się pewnie niezależnie od miejsca i sytuacji, w której się znajduje. W wyniku tego kobieta nie musi się martwić o podrażnienia w niewygodnych miejscach na powierzchni swojej skóry, ale również o nieestetyczny, czarny meszek. Niestety bardzo często można go spotkać na miejscach, które zostały wydepilowane tradycyjnymi metodami.

 

 

 

Tags: ,

Related Article

No Related Article