czwartek, 20 czerwca, 2024

Patrząc niekiedy na zawiłości technologii blockchain można mieć nie lada zagwozdkę z tym, o co tak naprawdę chodzi w tym świecie. Tylko że nie jest to tak trudny temat, jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Wystarczy tylko poświęcić się nauce, aby udowodnić, że każda osoba jest w stanie przyczynić się do blockchain software development. W szczególności, jeżeli chodzi o kobiety.

Nowe wyzwania współczesnej technologii

Do niedawna krążyło przekonanie, że blockchain development i takie usługi, jak blockchain application development to tylko i wyłącznie domena mężczyzn. Ale Leah Li, head of marketing at Binance US – 10clouds community udowadnia, że tak nie jest. Kobieta, która jest jawnym dowodem na to, że niezależnie od płci, można pojąć zawiłości, jakie związane są z taką właśnie tematyką. Wystarczy tylko przyjrzeć się szeregom firmy 10Clouds. Kobiety znaleźć można tam na różnych stanowiskach. Zaczynając od samej podstawy, kończąc na najwyższych stanowiskach kierowniczych. Jakie jeszcze kobiety są takim przykładem, jeżeli chodzi o blockchain development services? Oto lista kilku bardzo interesujących osobowości.

Caitlin Long

Zanim znalazła się w CEO Avanti Financial Group, dużo czasu spędzała na Wall Street, gdzie zbierała swoje doświadczenia. Z BTC spotkała się już w roku 2012. Kobieta dążyła do tego, aby móc wykorzystać zawiłości łańcucha bloków do tego, aby zwiększyć transparentność w handlu papierami wartościowymi. Osiągnęła naprawdę dużo. Teraz jest dyrektorem generalnym, doskonale sprawdzając się na swoim stanowisku.

Ria Bhutoria

Aktualnie pracuje jako szefowa działu badań w Fidelity Digital Assets. Zanim jednak otrzymała szansę pracy na takim stanowisku, pracowała jako analityk dla Credit Suisse i pracowała w sieci Circle. Wsławiła się tym, że była jednym z pierwszych menedżerów, który był odpowiedzialny za aktywa, którzy wyrazili zainteresowanie BTC.

Hester Peirce

Aktualnie komisarz SEC. Jeżeli ktoś spotka się z określeniem Crypto Mon (kryptomama), to może być pewny tego, że chodzi o panią Peirce. Zwolenniczka kryptowalut w Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Chyba żadna inna osoba nie jest w stanie jej przebić pod tym względem. 

Denelle Dixon

Stoi na czele fundacji, gdzie pełni funkcję CEO Stellar Development Foundation. Fundacja została założona w 2014 roku. Zanim jednak trafiła na to stanowisko, pracowała na takich stanowiskach, jak dyrektor operacyjny w Mozilla Corporation i starszy dyrektor ds. prawnych w Yahoo. 

 

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://huddled.com.pl/hoker-industrialny-z-oparciem-komfort-i-styl-w-jednym/ https://beesafe.pl/porady/rejestracja-samochodu-poza-miejscem-zameldowania/ Drewniano stalowy hoker w stylu loft