czwartek, 20 czerwca, 2024

Salon w małych mieszkaniach w bloku to coś naprawdę fajnego, gdzie nie tylko można się zrelaksować, ale również dobrze spędzić czas. Para narzeczonych może wspólnie obejrzeć film. Rodzina z dziećmi może pograć w jakieś planszówki. Żeby jednak chciało nam się przebywać w takim pomieszczeniu, to musimy zrobić wszystko, aby był to przytulny salon w bloku.

Małe i klimatyczne, czyli przytulny salon w bloku

Przytulny salon w bloku nawet o bardzo małych rozmiarach można urządzić w bardzo fajny sposób. Przede wszystkim postawmy na ciepłe kolory. Jeżeli mamy taką możliwość, to wykorzystajmy tutaj również duże okna na balkon lub na taras. Im większa ilość światła z dworu, tym samym w pomieszczeniu zrobi się jeszcze przyjemniej. Do tego dorzućmy jakąś sofę z ogromną ilością poduch, które również mogą potem robić za siedziska na podłodze. Na samej podłodze może znaleźć się również dywan z długim włosiem, który sprawi, że pomieszczenie będzie miało jeszcze lepszy klimat. 

Odpowiednio dobrane meble

Urządzając mały, ale przytulny salon w bloku trzeba pamiętać o tym, że nie można tego pomieszczenia przeładować zbyt wielką ilością mebli. Mamy już sofę lub narożnik z poduchami. W takim samym stylu warto wybrać szafkę pod telewizor i komodę. Chociaż nie jest powiedziane, że komoda musi się tutaj znaleźć. Na pewno przyda się z kolei jakiś stół na niskich nogach lub na wyższych, gdzie wspólnie będzie można zasiąść. Do stolika z niskimi nogami nie dobierajcie krzeseł, tylko śmiało korzystajcie ze wspomnianych wcześniej poduch. 

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://ciekawostki-porady.blogspot.com/ Metalowy stojak na ręczniki https://beesafe.pl/porady/porownywarka-oc-ac-mubi/